piątek, 24 maja 2013

Off topic - remont bloga CHF Watch

Przyszedł czas na pewne zmiany, więc postanowiłem zapytać Was, Drodzy Czytelnicy, co myślicie na ich temat i jak widzielibyście ewentualne dalsze urozmaicenia. Wszystko po to, by przyjemniej odwiedzało się Wam tego bloga.

Potraktujmy ten post jako luźne forum do wpisania jakiejkolwiek sugestii czy propozycji. Będę wdzięczny za wyrażenie swoich uwag i propozycji w dwóch sondach na prawym panelu oraz/lub opinie opisowe w komentarzach pod postem. Za wszelkie konstruktywne uwagi będę bardzo wdzięczny.

Jak zapewne zauważyliście, blog się nieco poszerzył, dodałem dodatkową kolumnę z lewej strony, na której będę starał się umieszczać ciekawe i przydatne informacje dla posiadaczy kredytów walutowych. Jakich oczekiwalibyście? Napiszcie to proszę w komentarzu.

Wstawiłem pole wyszukiwarki, abyście mogli szybko znaleźć poszukiwane informacje bez konieczności wychodzenia ze strony.

Pojawiła się także jeszcze jedna reklama. Ta największa - pod nagłówkiem strony. Będą się na niej pojawiać reklamy dotyczące kont bankowych i innych produktów finansowych. Można śmiało sprawdzać pojawiające się oferty i korzystać/podpisywać/zakładać te, które uważacie za wartościowe. Za samo klikanie w ten baner nic mi nie przybędzie :) Co innego reklamy AdSense (górna część prawego panela i banery pod postami) ;)

Mam nadzieję, że rozumiecie to, Drodzy Czytelnicy, iż minimalna satysfakcja z kilku groszy, które czasem wpadną - za wiele godzin pracy spędzonych na szukaniu informacji, czytanie dziesiątek postów, przetwarzaniu ich, tłumaczeniu na polski (i to jak najbardziej zrozumiały) oraz oprawę graficzną - to jest to, co skutecznie podnosi na duchu zmęczonego blogera i zachęca do dalszej pracy :) Dziękuję równocześnie za dotychczasowe wsparcie.

Od razu zaznaczę, że - może mi nie uwierzycie - nie jest to moja najważniejsza i jedyna motywacja. Dowód? Piszę bloga trzeci miesiąc i w tym czasie zebrałem na koncie raptem kilka euro, które być może zostaną mi kiedyś wypłacone (limity!). W tym tempie pierwszego przelewu z reklam mogę się spodziewać za jakieś 3 lata :)

Tak czy inaczej - będę wdzięczny za wyłączenie w waszych przeglądarkach na tej stronie programów typu AdBlock czy innych blokad reklam i wyrażenie w ten sposób solidarności oraz zachęty do dalszego tworzenia bloga CHF Watch.

Zapraszam do komentowania - co jeszcze widzielibyście chętnie na tym blogu? Czego Wam brakuje? Co Was denerwuje, a co Wam się podoba?

Zastrzeżenie
Informacje przedstawione na blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji przedstawionych na blogu. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor bloga nie odpowiada za treść reklam.

2 komentarze:

Loans pisze...

Ja też nie rozumiem używania adblocków i innych tego typu. Jak mi się nie podoba reklama, to w nią nie klikam. Mnie bardziej drażnią reklamy inwazyjne, wyjeżdżające mi z każdej strony paski itp.

Anonimowy pisze...

W notowaniach walut brakuje eurchf, ktory odgrywa tutaj niebagatelna role.
Przadalo by sie tez jakies urozmaicenie kolorystyczne (tlo czy boki ...)