czwartek, 4 lipca 2013

Po remoncie bloga CHF Watch

Na początku tego postu chcę podziękować  za cierpliwość tych, którzy oczekując kolejnych wpisów nie mogli się ich doczekać. Ale.. oto on! Po wielu perypetiach i permanentnym braku czasu udało się co nieco wygospodarować go na kolejny wpis. 

Dziękuję za wzięcie udziału w sondach dotyczących wyglądu bloga. Wynika z nich ogólne zadowolenie z obecnej oprawy graficznej, więc szanując zdanie większości czytelników/głosujących nie będę raczej nic diametralnie zmieniał w najbliższym czasie. Bardziej postaram się skupiać na treści, bo ona ma być prawdziwą wartością bloga CHF Watch.


Odnośnie uwagi Anonimowego czytelnika w komentarzach do postu Off topic - remont bloga CHF Watch: W notowaniach walut brakuje eurchf, ktory odgrywa tutaj niebagatelna role chciałbym wyjaśnić, że próbowałem negocjować z autorami widżetu z notwaniami walut, aby dodali do zestawu parę EUR/CHF, jednak bez większego skutku. Niestety nie mam możliwości indywidualnie edytować zawartości tego dodatku i jesteśmy zmuszeni korzystać z tego, co chcą nam podawać włodarze serwisu Stooq. Jeśli ktoś ma informację, kto oferuje lepsze widżety, bardzo proszę o sygnał w komentarzach lub na mejla.

W sprawie nowości pragnę również wspomnieć o kolejnym kanale łączności z czytelnikami, pragnącymi monitorować informacje istotne dla kredytobiorców walutowych, ze szczególnym naciskiem na franka szwajcarskiego – zapraszam wszystkich do śledzenia kanału na Twitterze: CHFWatch.

Zaletą tego kanału jest szybkość podawania informacji i ich skrótowość. Będę wrzucał różne ciekawe linki, wiadomości i opinie

Osoby mające założone konto na Twitter wiedzą, że wystarczy po prostu dodać kanał CHFWatch do obserwowanych. Jednak osoby nie posiadające takiego konta mogą po prostu wrzucać do przeglądarki ten adres: https://twitter.com/CHFWatch

lub klikać w powyższe linki z tego postu albo te, które będą umieszczone na dole kolejnych wpisów.

 
Post Po remoncie bloga CHF Watch pojawił się jako pierwszy na CHF Watch!


Zastrzeżenie
Informacje przedstawione na blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji przedstawionych na blogu. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor bloga nie odpowiada za treść reklam.

Brak komentarzy: