niedziela, 11 maja 2014

Reaktywacja bloga CHF Watch

Po nieco przydługiej przerwie wracają nowe wpisy na blogu CHF Watch! 

Pisanie postów niestety musiało ustąpić miejsca sprawom ważniejszym w życiu. 
W międzyczasie udawało mi się podsyłać mikro-posty na koncie Twitter, który jest bardzo zasobnym i ciekawym źródłem informacji ważnych dla nas – kredytobiorców walutowych, szczególnie we franku szwajcarskim. 

Wszystkich czytelników jeszcze raz zachęcam do subskrybowania moich tweet’ów na koncie CHF Watch. Jeśli ktoś z Was nie ma konta na Twitter ani nie ma zamiaru go zakładać, to zawsze może podglądać najświeższe informacje na niniejszej stronie CHF Watch w jej lewym panelu.

Przy małej dozie szczęścia powinno się udać powrócić do większej częstotliwości publikowania postów. Dużą zachętą na pewno będą odpowiednie – pozytywne i merytoryczne – komentarze. Piszcie je śmiało! Wtedy będę miał poczucie, że naprawdę warto się wysilić i podzielić się jakąś ciekawą informacją czy opinią.

 

Post Reaktywacja bloga CHFWatch pojawił się jako pierwszy na CHF Watch!


Zastrzeżenie
Informacje przedstawione na blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji przedstawionych na blogu. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor bloga nie odpowiada za treść reklam.

1 komentarz:

jacek pisze...

skorzystam z twittera - mało słów dużo treści;)